Timeplaner

Opptaksbrev blir sendt ut på epost i løpet av uke 27. Ta gjerne kontakt dersom du lurer på noe! Rektor tar ferie i uke 29 – 32.

ARILD THU (Piano og brass)ONSDAGKULTURTORVET – GALLERI GUSTAV VIGELAND

12:40 – 13:00                              Benazir Abdullahzadah

13:00 – 13:20                              Hanna Norum

13:20 – 13:40                              Lucas Leithe Fjeldskår

13:50 – 14:10                              Magnus Nikolai Skretting

14:10 – 14:30                              Amalie   Nygaard

14:30 – 14:50                              Hanna Louise Olsen

15:20 – 15:40                              Josephine Hahn

15:40 – 16:00                              Immanuel Silalahi

16:00 – 16:20                              Håkon Johannessen

16:30 – 16:50                              Izzat Kazemi

16:50 – 17:30                              Mads Aleksander Olsen

 

BILL BIDILEAC (fiolin)ONSDAGRÅDHUSET – KOMMUNESTYRESALEN

13:00 – 13:20                                        Herman August Olsen

13:20 – 13:40                                        Immanuel Silalahi

13:40 – 14:00                                        Alette Stensland

14:10 – 14:30                                        Anny Agathe Lysestøl

14:30 – 14:50                                       Josephine Hahn

15:10 – 15:50                                        Hanna Louise Olsen

15:50 – 16:30                                        Tone Linnea Pihl                                                                     

 

DIANA SIAUDVYTYTE (sang) – ONSDAG – RÅDHUSET 1. ETG 

12:40 – 13:00                                       Ingvild Senn Vandeskog

13:00 – 13:20                                       Emma Ariansen

13:20 – 13:40                                       Hans Jørgen Igland

13:50 – 14:10                                       Anny Kerim-Lindland

14:10 – 14:30                                       Madelen Anfinnes

14:30 – 14:50                                       Lea Reme

15:20 – 15:40                                       Silje Eiken Gill

15:40 – 16:00                                       Eline Korstadhagen

16:00 – 16:20                                       Jone Glomsaker

16:30 – 16:50                                       Ailin Kragstadmoen

16:50 – 17:10                                      Christina Kvås Ohrte   

HANNE THYHOLDT  (Kunst) – KULTURTORVET KJELLER skulptørens verksted

Tirsdag – 15:00 – 16:30

Maria Alden

Emilie Aslesen

Ingvild Vigeland

Oda Bull Holbek

Anna Bjørkeland

Benazir Abdullahzadah

 

Onsdag – 13:00 – 14:30          (Hanne Thyholdt)    

Kasper Niemasik

Herman August Olsen

Ingvild Senn Vandeskog

Iben Christensen

Sarah Bawithachin Cinzah

Solan Lohnaas-Eriksen

Ida Rosca

Rahele Gholami

Noah Alexander Finstad

Aslak Stamsnes

                                                                              

Onsdag – 15:15 – 16:45        (Hanne Thyholdt)      

Anny Kerim-Lindland

Emilie Larsen

Caroline Larsen Tånevik

Sarah Hovestøl

Sondre Senn Vandeskog

Eli Anne Vælidalo

Ula Skripkauskaite

Tuva Bull Holbek

Synnøve Simonsen Skimten

David Alexander Fossdahl

Ada Malen Syvertsen

                                                                 

Onsdag – 17:00 – 18:30     (Hanne Thyholdt)         

Karolina Valantinaviute

Qamar Firas Hilmi Abdelraim

Enis Horic

Katrine Bergli

Angelina Fasseland

Maria Bjørkeland

Sabaoon Mohmanda                                                                 

                                                 

HELGE CORNELIUSSEN  (Band) – onsdag – VALLEMOEN – Oddetallsuker 

ONSDAG KL 15:00 – 15:45 – band 1

Runar Vigeland

Martin Lind

Sander Roland

Marcus Hauge-Spilling                                                                                    

 

ONSDAG KL 16.00 – 16.45 – Band 2 (Victory)

Sander Roland

Simon Grimestad

Runar Vigeland

Victor Abrahamsen                                                                                         

                     

KJELL IVAR IDDELAND (Trekkspill) – ONSDAGRÅDHUSET KULTURGANGA      

17:00 – 17:20                                       Debora Cirlan

17:20 – 17:40                                      Johan Eiken Gill

17:40 – 18:00                                       Herman Rom

18:00 – 18:20                                       Samuel Silalahi

18:20 – 18:40                                       Mads A Olsen

 

Samspill første onsdag i måneden sammen med trekkspillklubben, etter avtale med lærer.

Første onsdag i måneden blir timeplanen seende slik ut:

 

16:00 – 16:20                                      Mads A Olsen

16:20 – 16:40                                       SAMSPILL

16:40 – 17:00                                      Samuel Silalahi

17:00 – 17:20                                       Debora Cirlan

17:20 – 17:40                                      Johan Eiken Gill

17:40 – 18:00                                      Herman Rom

18:00 – 19:00                                      SAMSPILL TREKKSPILLKLUBBEN

                                                                 

LISE O. LINDAL (piano/keyboard)

MANDAG – VIGMOSTAD GRENDEHUS

14:20 – 14:40                              Julie Einarsmo Jakobsen

14:40 – 15:00                              Andreas Gjedrem

15:00 – 15:20                              Ingvild Røyland

15:20 – 15:40                             Thea Helleren Åsen

15:40 – 16:00                              Anna Hægbostad

                                                                                                                

TIRSDAG – REME BEDEHUS       (Lise O. Lindal)  

14:10 – 14:30                              Live Reme

14:30 – 14:50                              Tidemann Gulli

14:50 – 15:10                              Tomine Jåbæk Vidringstad

15:10 – 15:30                              Selmer Førsund

15:40 – 16:00                               Ella Beate Rom

16:00 – 16:20                               Isak Emil Fladstad

16:20 – 16:40                               Linn Marielle Villmones Wårøy                                           

                                                                                                                                                

ONSDAG – KULTURTORVET/RÅDHUSET (Lise O. Lindal)

14:30 – 14:50                              Sebastian Wenberg

15:20 – 15:40                              Tatjana Karlsen

15:40 – 16:00                               Mats Høiland

16:00 – 16:20                               Tomine Lysestøl

16:20 – 16:40                               Maria Gjedrem

14:15 – 14:35                               Sara Tryland                                                                                                                     

 

MARIANNE GRØDUM (piano/ sang)

MANDAG – Betel Svennevik      

14:10 – 14:30                             Jens Hadland

14:30 – 15:10                             Sofie Hadland

15:10 – 15:30                             Adler Førsund

15:40 – 16:20                             Maja Timm Christensen

16:20 – 16:40                             Hans Jørgen Igland

16:40 – 17:00                             Martine Igland

17:10 – 17:30                             Leah Louise Syvertsen

17:30 – 17:50                             Sophie Reme Mikkelsen

17:50 – 18:10                              Mille Celin Frøysnes

18:10 – 18:30                             Olivia Reme Torsvik                                                                                       

18:30 – 18:50                              Marie Reme Torsvik

 

ONSDAG – Kulturtorvet møterom (Marianne Grødum)

12:40 – 13:00                                       Sarah Hovestøl

13:00 – 13:20                                       Maja Grimestad

13:20 – 13:40                                       Sigrun Hennestad Grisledal

13:50 – 14:10                                       Anna Alden

14:10 – 14:30                                       Julian Kerim-Lindland

14:30 – 14:50                                       Ida de Klerk

15:20 – 15:40                                       Samuel Silalahi

15:40 – 16:00                                       Elina Jeanette Grimstad

16:00 – 16:20                                       Naomi Cirlan

16:30 – 16:50                                       Truls Rattfeldt Pihl

16:50 – 17:30                                       Ula Skripkauskaite

17:30 – 17:50                                       Susanne Haga Gundersen

                                                   

SINDRE HAUGEN (gitar)

MANDAG – BETEL SVENNEVIK                    

14:30 – 14:50                             Theo Midling-Thorsen

14:50 – 15:10                              Thias Magnus Midling-Thorsen

15:10 – 15:50                              Tiril Marie Midling-Thorsen

16:00 – 16:20                             Annika Simonsen Skimten

16:20 – 16:40                              Liepa Zukauskaite

16:40 – 17:00                              Andrea Falkum

17:00 – 17:20                              Linus Karlsen                                                                                                         

 

 

ONSDAG – MUSIKKROM NYPLASS RØDT BYGG (Sindre Haugen)

12:40 – 13:00                             Cecilie Hanke

13:00 – 13:20                             Solan Lohnaas-Eriksen

13:20 – 13:40                              Oline Fiveland

13:50 – 14:10                             Benjamin Bajand

14:10 – 14:50                             Tuva Bull Holbek

15:30 – 15:50                             Jone Glomsaker

15:50 – 16:10                              Rahele Gholami

16:10 – 16:30                              Daniel Gjellestad Haraldsen

16:30 – 16:50                              Cathrina Kvås Orthe

 

VENTELISTE – Opptak skjer etter følgende kriterier:

  1. Elever som har plass i kulturskolen beholder denne.
  2. Elever med spesielle behov for plass i kulturskolen prioriteres
  3. Elever som ikke har plass i kulturskolen prioriteres før elever som søker om instrument nummer to.
  4. Alder. De eldste elevene blir prioritert før de yngste.
Translate »
Click to listen highlighted text!